Produkt dostępny
Model: POL/MVC-CS-VIVID
Wysyłka 48 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: Inny
 

Zestaw 3 filtrów Polar Pro Vivid  do DJI Mavic  -  szary ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL


DJI MAVIC CINEMA SERIES VIVID COLLECTION

Nowa wersja : filtry można zakładać przed włączeniem Mavic'a, nie wpływają na kalibrację gimbalaZestaw 3 filtrów DJI Mavic Filter VIVID - zawiera 3 filtry szare z wbudowanym filtrem polaryzacyjnym.

Filtry ND4/PL, ND8/PL i  ND16/PL to specjalna kombinacja filtrów pozwalająca operatorom obniżyć prędkość migawki i zredukować odblaski za pomocą jednego filtra. Filtr ND8/PL ma zastosowania w częściowo zachmurzone dni gdy jest potrzebna polaryzacja, a ND16/PL w słoneczne dni dla uzyskania płynnych kinowych ujęć. Każdy filtr jest wyprodukowany  w technologii Airframe co czyni go neutralnym dla gimbala i nie zakłóca jego kalibracji i pracy. 

Zastosowane w filtrach  szkło HD  zapewnia krystalicznie czyste i ostre ujęcia. Filtry są nakładane przez co ich montaż jest łatwy i szybki.

W zestawie otrzymujemy dedykowane etui na filtry. Przenieś swoje filmy i zdjęcia na inny poziom jakości dzięki filtrom POLAR PRO.W zestawie:ND4/PL  : Filtr ND4/PL  stosujemy podczas częściowego lub delikatnego zachmurzenia by zmniejszyć prędkość migawki o 2 działki przysłony, dodatkowa polaryzacja która zapewnia redukcje odblasków i zwiększa nasycenie kolorów.

ND8/PL : Redukcja o 3 działki przysłony podczas słonecznego dnia i dodatkowo polaryzacja która zapewnia redukcje odblasków i zwiększa nasycenie kolorów.

ND16/PL : Stosujemy w bardzo jasne dni zmniejszając prędkość migawki  o 4 działki przysłony a polaryzacja zapewnia redukcje odblasków i zwiększa nasycenie kolorów.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...