Produkt dostępny
2 szt.
Model: 012435 A959-A
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: Wltoys
 

Model buggy RC w skali 1:18. WLtoys A959-A

WLtoys A959-A

Gotowy do jazdy

Nowoczesny kształt buggy  WL TOYS A959-A 4WD w skali 1:18 oraz odporna obudowa wraz z wysoką jakością wykonania zapewni wiele przyjemności Tobie i Twojemu dziecku. Dzięki zastosowaniu odpowiednich opon samochód jest łatwy w prowadzeniu zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych kierowców. Pojazd poza efektownym wyglądem oraz prędkością zapewnia dużo emocji dzięki jego budowie pozwalającej nam na poruszanie się po różnego rodzaju terenie aby wykorzystać w pełni jego możliwości konstrukcyjne.  
Prędkość i zwinność


Zastosowany wysokiej jakości elektryczny silnik szczotkowy serii 390 pozwala na rozpędzenie się modelu do nawet 35 km/h. Przy tak dużych prędkościach niezbędne jest pewne prowadzenie oraz szybka reakcja modelu na polecenia aparatury. Dodatkowo dzięki oponom ze specjalnym bieżnikiem otrzymujemy doskonałą przyczepność w każdym terenie i warunkach atmosferycznych. Zamontowany akumulator o pojemności 750mAh zapewnia nam do 10 min jazdy (czas ładowania to około 150 min)
 
Pilot do sterowania

Dzięki prostej i estetycznej budowie nadajnika możliwy jest szybki i łatwy dostęp do wszystkich funkcji pojazdu. Zapewnia to wygodne i precyzyjne prowadzenie dla zwiększenia przyjemności z jazdy. Zasięg nadajnika wynosi do 100m. 
 
Części zamienne

Posiadamy pełną ofertę części zamiennych, dzięki czemu w przypadku gdy model ulegnie uszkodzeniu można go z łatwością naprawić i po krótkim czasie wrócić do użytkowania modelu. Do zestawu dostarczany jest spis części wraz z ich ilustracją oraz symbolem co znacznie ułatwia identyfikacje oraz zamawianie niezbędnych elementów.


W zestawie

Specyfikacja

Model WL TOYS A959-A                             
Aparatura
Akumulator Li-Ion 6.4V 750mAh
Ładowarka
Akcesoria

Skala: 1:18
Napęd: 4WD
Długość: 250 mm 
Szerokość: 180 mm 
Wysokość: 100 mm 
Rozstaw osi: 165 mm 
 • Skala: 

  b 1/16 , 1/18

 • Rodzaj: 

  Buggy

 • Napęd: 

  Elektryczny Szczotkowy

 • Prędkość: 

  do 35 km/h

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...