Produkt dostępny
Model: 009769
Wysyłka 48 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: ARRMA
 

ARRMA Vorteks Mega 2WD ST RTR 1/10

Wyjątkowy wygląd i wykonanie

Model samochodu Vorteks Mega w skali 1/10, renomowanej firmy ARRMA to produkt z najwyższej półki. Rasowy wygląd i unikalna budowa podwozia i zawieszenia sprawiają, że ten Stadium Truck posiada wyśmienite wyważenie wraz z maksymalnie obniżonym środkiem ciężkości. Dzięki temu prowadzenie i kontrola tego samochodu to czysta przyjemność.
Perfekcyjna kontrola i precyzja

Aparatura sterująca 2,4Ghz TTX300 zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie, a trymer gazu pozwala na dostosowanie prędkości do poziomu umiejętności użytkownika. Perfekcyjne sterowanie sprawi, że poczujesz się jak kierowca prawdziwego auta wyścigowego. 
Trwały i niezawodny

Wytrzymałe amortyzatory, wykonana z niezwykłą precyzją płyta nadwozia, chroniąca elementy elektroniczne, a także opony o wysokiej przyczepnością to gwarancja osiągów niezależnie od sytuacji. 
Dbałość o najdrobniejsze detale

Stworzony z bardzo twardego materiału, ultra-wytrzymały dyferencjał zapewnia płynną jazdę bez jakichkolwiek problemów. Dzięki trwałym amortyzatorom olejowym ARRMA model ten charakteryzuje się pewnym sterowaniem i niespotykaną dotąd stabilnością podczas jazdy. 
Niezbędne wyposażenie

Oferowany model jest kompletnie złożony i wyposażony w aparaturę zdalnego sterowania. Do zestawu należy dokupić niezbędne wyposażenie: akumulator LiPo 4-6S (7.2V) ok. 2000mAh oraz ładowarkę LiPo.Multimedia

Pozostałe


 

W zestawie

Specyfikacja

Model ARRMA Vorteks Mega 2WD ST RTR

Aparatura sterująca


Skala: 1/10
Regulator: MEGA 35A ESC, Wodoodporny
Silnik: 3600kv
Aparatura: TTX300, 2,4Ghz

BEZ blokady dyferencjału


 • Skala: 

  a 1/10 , 1/8

 • Rodzaj: 

  Truggy

 • Napęd: 

  Elektryczny Szczotkowy

 • Prędkość: 

  do 50 km/h

Polecamy