Produkt dostępny
Model: 71076-3
Wysyłka 48 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: TRAXXAS
 

TRAXXAS E-Revo 1/16 VXL z TSM Bezszczotkowy

Traxxas ustanawia standard dla sprawności i innowacyjności. Po raz pierwszy, szybkość, jakość i sprawność dostępna jest w nowej skali E-Revo VXL 1/16 
Dlugi na 35,5 cm E-Revo VXL TSM, jest o prawie połowę mniejszy od E-Revo w skali 1/10. Jednak nie nazywaj go mini bo jest to zupełnie nowa kategoria sprawności i radości użytkowania. Pod poliwęglanową karoserią, znajdziesz nagradzaną technologię zawieszenia.

E-Revo VXL 1/16 zadziwił wielu kiedy zadebiutował na sportowej arenie.
Projektanci stworzyli konstrukcję w której zbalansowano wszystkie siły i masy w celu stworzenia niezawodnego mechanizmu o dużej sprawności. Spowodowało to, że E-Revo VXL 1/16 stał się standardem wyczynowych samochodów w skali 1/16.

System kontroli trakcji wbudowany jest w 5 kanałowy odbiornik TQI 2.4GHz Traxxas Link TSM. W połączeniu z niskim środkiem ciężkości, system kontroli trakcji, Slash nabiera zupełnie nowych właściwości jezdnych.
Traxxas Stability Management (TSM), pozwala maksymalnie wykorzystać pełną moc, szybkość i przyspieszenie, którym dysponuje Slash 4X4. Kontrola trakcji szczegónie zdaje egzamin podczas jazdy na śliskich powierzchniach, gładkim betonie, lodzie i śniegu. System TSM dokonuje korekt toru jazdy podczas przyspieszania, aby zapewnić pełne wykorzystanie możliwości napędu. TSM działa również podczas pokonywania zakrętów, dokonując korekt, aby utrzymać wybraną linię jazdy. Pozwala to na utrzymanie większej szybkości w zakręcie i większe przyspieszczenie podczas wychodzenia z niego. Podczas hamowania, TSM utrzymuje tor jazdy do momentu zatrzymania. 
W systemie kontroli trakcji, Traxxas zastosował najnowsze algorytmy, które działają niewidocznie w tle, nigdy nie ograniczając przepustnicy. TSM może być indywidualnie dostrojony lub całkowicie wyłączony w zależności od aktualnej nawierzchni i jej stanu oraz upodobań kierowcy. Kontrolę nad systemem zapewnia wielofunkcyjne pokrętło zamontowane w nadajniku. O przydatności Traxxas Stability Managemen, najlepiej można się przekonać, wyłączając system po dłuższym okresie jego użytkowania.

Zaprojektowany i zbudowany specjalnie dla Traxxas’a 1/16 system napędowy składa się z elektronicznego regulatora obrotów VXL-3mktóry kontroluje bezszczotkowy silnik Velineon ® 380.

VXL-3m jest regulatorem w pełni kompatybilnym z pakietami NiMhoraz LiPo. Posiada układ wykrywania niskiego napięcia pakietówLiPo 2S i 3S oraz kontroluje napięcie dostarczane przez 6-12 celi NiMh. Ten regulator pozwala na bardzo precyzyjne sterowanie obrotami i momentem obrotowym silnika napędowego E-Revo VXL.
Poza tym w regulatorze VXL-3m znajduje się funkcja „Training Mode.™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%.Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować  technikę precyzyjnej jazdy. Regulator jest oczywiście wodoszczelny w myśl zasady „błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu”.

 

ModeleTraxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas® TQi™spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany. Najważniejszą nowością tego systemu, jest możliwość współpracy z aplikacją Traxxas Link App, dostępną w systemie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem LinkTraxxas™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.

Traxxas E-Revo VXL wyposażono w wodoszczelny układ elektroniczny pozwalający na zabawę w każdych warunkach pogodowych. Zamknięta obudowa odbiornika 2.4GHz Traxxas, wodoszczelny regulator obrotów VXL-3m i zamknięte serwomechanizmy układu sterowania sprawiają, że można dobrze się bawić w prawie każdych warunkach terenowych.

Pakiety Traxxas'a NiMh z systemem iD są zoptymalizowane do współpracy z ładowarką NiMh 4A, zapewniając maksymalne wykorzystanie  dostępnej pojemności. Traxxas zadbał o najwyższą jakość komponentów i niską oporność wewnętrzną poszczególnych celi pakietu zaopatrzonego w wysokoprądowe złącza elektryczne. 

raxxas ustanawia standard dla sprawności i innowacyjności. Po raz pierwszy, szybkość, jakość i sprawność dostępna jest w nowej skali E-Revo VXL 1/16 TSM.
Dlugi na 35,5 cm E-Revo VXL TSM, jest o prawie połowę mniejszy od E-Revo w skali 1/10. Jednak nie nazywaj go "mini" bo jest to zupełnie nowa kategoria sprawności i radości użytkowania. Pod poliwęglanową karoserią, znajdziesz nagradzaną technologię zawieszenia siedmiokrotnego mistrza „National Champion Traxxas Revo ®”.
 • Skala: 

  a 1/10 , 1/8

 • Rodzaj: 

  Truggy

 • Napęd: 

  Elektryczny Bezszczotkowy

 • Prędkość: 

  powyżej 50 km/h

.

CZĘŚCI ZAMIENNE  - WEJŚCIE
Polecamy