Produkt dostępny
1 szt.
Model: HI3101
Kod producenta: H94107G
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: HIMOTO
 
XSTR  Buggy 1:10  HSP 2,4GHz
Himoto ZMOTO3

 
Buggy XSTR
HSP XSTR to idealna kombinacja cech rc modelu terenowego z samochodem wyścigowym. Elektryczne buggy HSP bardzo dobrze sprawdza się zarówno podczas jazdy offroadowej, jak również potwierdza rewelacyjne osiągi na torze modelarskim. Napęd 4x4, mocny silnik elektryczny, lekka konstrukcja buggy, aerodynamiczna sylwetka oraz wytrzymałość to najważniejsze zalety tego auta rc.
KOLORY RÓŻNIĄ SIĘ OD ZDJĘĆ PREZENTOWANYCH

Samochód zdalnie sterowany XSTR Buggy to bardzo interesująca propozycja dla miłośników modeli terenowych oraz wyścigowych. Elektryczne buggy w skali 1:10 z napędem na cztery koła świetnie sprawdza się jako pierwszy model rc dla początkujących.

                                                    

Podwozie rc buggy to uniwersalne połączenie samochodu terenowego z autem wyścigowym. Dlatego jeżeli jesteś miłośnikiem dużych prędkości oraz szybkiej i technicznej jazdy, a równocześnie liczysz na dobrą zabawę off-road, zdecydowanie polecamy zdalnie sterowany model HSP XSTR Buggy.Koła i ogumienie:

Charakterystycznie, szeroko rozstawione koła i niskie zawieszenie to cechy każdego modelu typu buggy. Odpowiednio profilowane, terenowe opony w samochodzie HSP oraz duży spoiler to dodatkowa gwarancja idealnej przyczepności i sterowności auta podczas jazdy, nawet z dużymi prędkościami.


Uniwersalność:
Nie musisz również martwić się, jeżeli nie masz dostępu do profesjonalnego toru modelarskiego, a jazda po asfalcie już Ci się znudziła. XSTR bez problemu poradzi sobie na piaszczystej drodze, boisku szkolnym albo szutrowej alejce w parku. Prawdziwe wertepy też nie są mu straszne. Zawieszenie auta HSP jest regulowane i doskonale amortyzowane.

Zasilanie:
Zdalnie sterowany XSTR Buggy to elektryczny model rc, wyposażony w szczotkowy silnik wysokiej klasy i napęd 4x4. Pracę silnika reguluje wytrzymałe ESC marki HSP. W standardzie rc buggy posiada baterię 7.2V o pojemności 1800mah. Gwarantuje to możliwość ciągłej jazdy przez około 15 minut.

Aparatura 2,4GHz
Podobnie jak inne modele samochodów rc marki HSP Racing z serii NitroTek Special Edition – auto XSTR oferowane jest w zestawie RTR z profesjonalną aparaturą 2.4GHz, wyposażoną w trymery, rewersy i inne możliwości regulacji!


Nie można zapomnieć o innych zaletach wyścigowego modelu HSP XSTR:
- wzmacniane, aluminiowe wieżyczki amortyzatorów
- regulowana wysokość zawieszenia
- napęd 4x4 z przednimi i tylnymi dyferencjałami
- sztywne wytrzymałe podwozie z aluminiowymi wzmocnieniami ramy
- sportowe tylne skrzydło, charakterystyczne dla modeli buggy
- szeroki zozstaw osi (270 mm) i nieduża waga (1300 g) to dodatkowe atuty modelu rc, ułatwiające jego stabilność i pełną sterowność.

Skala 1:10
Długość 400 mm
Szerokość 250 mm
Wysokość 160 mm
Silnik RC 540
Przełożenie 8.3:1
Szacowana prędkość max. ponad 50 km/h
Kontroler ESC HSP-03018
Bateria 7.2V Ni-Cd, 1800 mAh
Napęd 4 x 4
Rozstaw osi 270 mm
Prześwit 26 mm
Koła 86x32 (P) / 86x40 (T) mm
Waga 1300 g
Radio pistoletowe, 2.4 GHz
Zasilanie radia 8 x AA - "paluszki"


Uwaga dotycząca samochodów z napędem elektrycznym z zastosowaniem silnika szczotkowego.

Sczotki silnika:
Szczotki silnika wymagają wstępnego ułożenia (dotarcia) do komutatora. W związku z tym, należy przestrzegać następujących zaleceń:

Pierwsze 30 minut:
Pierwsze 30 minut jazdy należy przeprowadzić bezwzględnie na pakietach akumulatorów dołączonych (zalecanych) do danego modelu. Stosowanie innych pakietów akumulatorów (np. LiPo), wiąże się z dużymi prądami, które w przypadku nie ułożonych (nie dotartych) szczotek, powodują spalenie komutatora. Przez ten czas należy bezwzględnie unikać gwałtownych zmian obrotów silnika. Zrównoważone użycie przepustnicy pozwala na dokładne ułożenie (dotarcie) szczotek silnika.

Zastosowanie powyższej procedury pozwoli uniknąć mechanicznego uszkodzenia silnika polegającego na spaleniu komutatora. Takie uszkodzenie nie podlega roszczeniom gwarancyjnym.

 

 • Skala: 

  a 1/10 , 1/8

 • Rodzaj: 

  Truggy

 • Napęd: 

  Elektryczny Szczotkowy

 • Prędkość: 

  do 50 km/h

.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...